Żakaton | Targi Pracy UEK
773
post-template-default,single,single-post,postid-773,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
Targi Pracy UEK

Targi Pracy UEK

Targi Pracy to cykliczne wydarzenie organizowane przez Akademickie Centrum Kariery Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Skierowane jest do studentów oraz absolwentów zarówno Uniwersytetu Ekonomicznego jak i wszystkich innych krakowskich uczelni. Targi Pracy to miejsce, w którym tworzona jest specjalna przestrzeń, gdzie mogą spotkać się przedstawiciele firm oraz ich przyszli pracownicy. Studenci mogą poznać swoich potencjalnych pracodawców i oferowane przez nich stanowiska pracy oraz oferty praktyk i staży. Mają także niepowtarzalną okazję uzyskać interesujące ich informacje z pierwszej ręki.

Tegoroczna, już trzynasta edycja, odbędzie się 13 października i będzie gościła aż 61 Wystawców z czego 52 z nich to przedstawiciele jednych z najlepiej rozwijających się firm zarówno na rynku krajowym, jak i światowym. Wśród Wystawców znajdą się m.in. przedsiębiorstwa z branży rachunkowości i finansów, konsultingu, doradztwa personalnego, IT. W tegorocznej edycji po raz pierwszy wezmą udział organizacje pożytku publicznego takie jak Stowarzyszenie Wiosna oraz Fundacja DKMS, które przedstawią swoje oferty wolontariatu dla studentów. Oprócz nich na Targach pojawią się także pośrednicy praktyk zagranicznych Erasmus+. Każdy odwiedzający Targi będzie miał również możliwość skorzystania z tzw. CV Point gdzie specjaliści z działów HR będą konsultować dokumenty aplikacyjne.

Targi Pracy UEK są jedną z najlepszych tego rodzaju imprez organizowanych w Krakowie. W tym roku po raz pierwszy wprowadzone zostały bilety wstępu – aby wziąć udział w wydarzeniu należy wcześniej pobrać bezpłatny bilet. W trakcie trwania wydarzenia uczestnicy będą mogli również wziąć udział w specjalnych szkoleniach oraz warsztatach przygotowanych przez wystawców takich jak State Street, Job Trust, Work Space oraz innogy, ABB, Euroclear czy Brown Brothers Harriman.

Sponsorem głównym XIII Targów Pracy jest firma State Street.

Serdecznie zapraszamy!